Grupa Kapitałowa

Grupa Kapitałowa ELBUD Katowice Sp. z o.o.

W roku 2011 r. powstaje Grupa Kapitałowa ELBUD Katowice Sp. z o.o. Jej celem jest poprawa efektywności działania podmiotów wchodzących w jej skład, ale przede wszystkim poszerzenie oferty rynkowej.

Grupę kapitałową tworzą :Elbud Katowice jako spółka nadrzędna oraz Elbud Hurt Katowice i Energoprojekt Poznań.

ELBUD HURT

ELBUD HURT

Firma ELBUD HURT Katowice sp. z o.o. powstała 1 września 2009 roku jako spółka ELBUD Katowice Sp. z o.o.Od początku swojej działalności głównym zadaniem firmy było świadczenie usług zaopatrzenia firmy ELBUD we wszelkie potrzebne materiały do realizacji inwestycji.Od 2012r. firma przeniosła się do nowego budynku biurowo-magazynowego, dzięki któremu można było rozszerzyć działalność firmy. Od tego momentu ELBUD HURT nie tylko zajmował się kompleksowym zaopatrzeniem ELBUD, ale również świadczył usługi dla klientów zewnętrznych w zakresie dostaw materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej: www.elbudhurt.pl

Energoprojekt Poznań

Energoprojekt Poznań

Biuro Studiów i Projektów Energetycznych 'Energoprojekt® Poznań' Spółka Akcyjna kontynuuje 65-letnią tradycję w projektowaniu elementów sieci elektroenergetycznych, linii i stacji wszystkich napięć, obiektów kubaturowych, obiektów łączności i innych, dla energetyki zawodowej i przemysłu.

Przez lata swej działalności Biuro posiada wiodącą rolę w tworzeniu opracowań typowych i powtarzalnych linii i stacji, projektowało i projektuje linie i stacje najwyższych napięć.

Projekty są wykonywane przy pełnym wspomaganiu komputerowym z wykorzystaniem licencjonowanych programów renomowanych firm oraz opracowanych przez własnych specjalistów.

Zapraszamy na naszą stronę: http://energoprojekt.poznan.pl/